0.332 237 08 27
 
  $  32,4475
Kiralama Koşulları
+ ÖDEME ŞEKİLLERİ:
Peşin veya VIP LIFE® tarafından kabul edilen kredi kartları ile ödeme yapılabilir. Yaklaşık kira bedeli, oto tesliminde alınır. Kesin kiralama tutarı, otonun dönüşünde hesaplanır. Ödemeler,  her türlü kredi kartı, ve nakit olarak alınır.  Toplam 3 saati aşan gecikmeler tam gün olarak hesaplanır.

+ KULLANIM YAŞI / EHLİYET:
VIP EKONOMİK ve ORTA SINIF grupları için 21 yaş ve 1 yıllık ehliyet, YÜKSEK SINIF grupları için 27 yaş ve 2 yıllık ehliyet zorunluluğu vardır.

+ KİRALAMA SÜRESİ / İLAVE SÜRÜCÜ:
En az 1 gündür. Kiralanan aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişiler tarafından kullanılabilmesi için ilave sürücünün kira sözleşmesinde belirtilmesi zorunludur. İlave sürücü ücreti günlük 20 TLdir. İlave sürücünün kira sözleşmemesinde belirtilmemesi halinde araçta meydana gelebilecek herhangi bir kaza durumunda sigortaların tamamı geçersiz sayılır.Dolayısıyla bu tarz durumlarda tüm sorumluluk kiralayan kişiye aittir.

+ TESLİM / BIRAKMA:
Konya dışında teslim ve bırakmalarda tek yön ücreti alınır.

+ TRAFİK CEZALARI:
Trafik cezaları kiracıya aittir. Herhangi bir kazada, kiracının tamamen kusurlu bulunması ve kazadan sonra 48 saat içinde en yakın VIP LIFE® ofisine bilgi vermemesi durumunda, otonun serviste kaldığı süre veya otonun herhangi bir nedenle trafik tarafından alıkonulması halinde, geçen süre kiralama ücretine dahil edilir.

+ ŞOFÖR HİZMETİ:
Şoförlük günlük ücrete tabidir.

+ BEBEK KOLTUĞU:
Günlük ücrete tabidir.

+ UZUN SÜRELİ KİRALAMA:
Uzun süreli kiralamalarda ise minimum kiralama süresi 30 gündür.Uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır.
VIP LIFE® RENT A CAR fiyat ve koşullar ile tarifede belirtilen otomobil tiplerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar

ÖNEMLİ : Sigortaların geçerli olabilmesi için, otonuzun yerini değiştirmeden, trafik kaza ve alkol raporunun alınması, , otonun, alkollü, uyuşturucu etkisi altında veya yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde sigortalar geçersizdir. 
Mesafe Hesapla 258 KM
Haberdar Olun
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için kutucuklari Doldurunuz.
Güncel Anket Sitemizin Yeni Görünümü Nasil
Online